Оприлюднено проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі види порушень у сфері безпеки дорожнього руху"


Тонування скла автомобілів понад встановлену норму, встановлення та/або використання в зовнішніх освітлювальних приладах елементів освітлення (лампи, світодіодні вогні тощо), які не відповідають чинним стандартам; запровадження відповідальності за встановлення на проїзній частині автомобільних доріг предметів, що перешкоджають проїзду чи паркуванню, розроблений Міністерством внутрішніх справ України на виконання пункту 197.1 Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2013 року № 128/2013.

Вищезазначений проект, порівняльна таблиця, а також пояснювальна записка до нього, розміщено в мережі Інтернету на сайті Департаменту Державтоінспекції МВС України www.sai.gov.ua 11.04.2013.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту наказу надсилати на адресу Департаменту ДАІ МВС України (вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04171) e-mail: www.fmv@sai.mia.gov.ua до 1 червня 2013 року.